О нас

Ветеринарна клініка ВетМакс з радістю вітає всіх гостей нашого сайту.

Тварини в домі стають частиною сім'ї. На жаль, вони не менше (а часом навіть більше) ніж люди схильні до різних захворювань. Що ж робити, якщо у Вас захворіла собака або кішка? Звичайно ж звернутися до ветеринарного лікаря. Часто навіть коротка консультація по телефону може виявитися корисніше ради сусідки або друзів по дресирувальних майданчиках. На жаль, не завжди є можливість поставити діагноз по телефону. В такому випадку у Вас є можливість або викликати ветеринарного лікаря додому, або самим відвідати ветеринарну клініку.

Наша клініка знаходиться за адресою: Місто Київ, вулиця Стеценко 19, будинок ½. Ми надаємо повний спектр ветеринарних послуг, серед яких терапія дрібних домашніх тварин, хірургія будь-якого рівня складності, вакцинація кішок і собак, комфортний готель для тварин, грумінг послуги для собак та кішок і багато іншого. Також ми проводимо лабораторну діагностику, УЗД внутрішніх органів і систем, визначення вагітності, приймемо і проконсультуємо з будь-якого питання, що належить до братів наших менших.

Наша ветеринарна клініка ще зовсім молода, ми відкрилися 15 червня 2015 року. Але незважаючи на це про нас вже знають з найкращої сторони всі наші клієнти. Ми прагнемо надавати найякісніші послуги з мінімально допустимим цінами. У наш час це особливо актуально.

Ветеринарія останнім часом розвивається семимильними кроками. Розробляються нові методики лікування собак і кішок, нові препарати, обладнання. Ми намагаємося не відставати від світових тенденцій і використовуємо тільки сучасні препарати і методики лікування. Наші фахівці є постійними членами міжнародних конгресів, неодноразово були доповідачами на семінарах.

Окремо хотілося б відзначити, що наші лікарі мають спеціалізації в галузі нефрології, дерматології, кардіології та гастроентерології. Це вигідно відрізняє нас від багатьох інших ветеринарних клінік Києва, які не мають вузькопрофільних фахівців.

Ми постійно розвиваємося. Купуємо нове обладнання, відвідуємо конференції та семінари. У нашому арсеналі є сучасний УЗД апарат, який дозволяє проводити ультразвукове дослідження внутрішніх органів і систем собакам і котам на найвищому рівні. Є можливість у найкоротші терміни діагностувати патології сечостатевої системи, печінки, кишечника, виявляти онкологічні захворювання. УЗД це найкращий спосіб діагностики вагітності у собак і кішок.

Ми проводимо ультразвукову чистку зубів собакам і котам. Сучасний ультразвуковий скалер дозволяє знімати зубний камінь домашнім тваринам абсолютно нешкідливим для емалі способом.

Завдяки тому, що у нас є сучасний професійний мікроскоп (збільшення до х1600) ми можемо проводити різноманітні дослідження в найкоротші терміни. Будь то аналізи на грибкові інфекції, паразитарні ураження, хвороби крові та багато іншого. Протягом 20-40 хвилин ми може діагностувати бабезиоз, дирофіляріоз, маласезіозний отит, ідентифікувати бактеріальну мікрофлору. Також в нашій клініці проводиться діагностика сук на готовність до в'язки. Це так само займає не більше 40 хвилин.

У нас є можливість проводити отоскопію (візуалізацію вушного проходу) і офтальмоскопії очного дна собакам і кішкам. Для цього у нас є спеціальне імпортне обладнання. Завдяки цьому ми можемо діагностувати (а значить правильно лікувати) багато захворювань вух і очей у дрібних домашніх тварин.

Також у Вас є можливість викликати лікаря додому. В силу різних обставин власники не завжди мають можливість відвідати ветклініки для надання допомоги своєму вихованцеві. Ситуації бувають різні і не завжди є час чекати до завтра. У таких випадках Ви можете викликати ветеринарного лікаря додому. Прийшовши додому, доктор надасть всю можливою допомогу Вашому вихованцеві прямо на дому.

Наша клініка сертифікована для проведення профілактичних заходів, таких як вакцинації. Для цього ми використовуємо тільки імпортні вакцини, серед яких:

 • Нобівак і Трікет (Голландія)
 • Біокан і Біофел (Чехія)
 • Вангард і Фелоцел (США)
 • Еурікан і Пуревакс (Франція)

Всі вакцини сертифіковані, купуються тільки у офіційних дистриб'юторів і зберігаються в суворій відповідності до вимог виробника. Це дозволяє гарантувати якість вакцин, що в свою чергу має вирішальне значення для вироблення імунітету у Вашого вихованця. Пам'ятайте: тільки своєчасна вакцинація Вашого вихованця вбереже його від смертельно небезпечних захворювань, таких як ентерит, чума, лептоспіроз, сказ та інші. Особливу увагу варто приділити тваринам, які бувають в контакті з навколишнім середовищем (собаки і кішки). Для них особливо актуальною є вакцинація від сказу. Всі власники завжди повинні пам'ятати: сказ смертельно небезпечна хвороба, небезпечна як для тварин, так і для людини. Ліки від сказу не розроблено. Хвороба завжди закінчується летально.

Також зовсім недавно ми добудували сучасний готель для тварин. Тепер ми можемо приймати до 10 постояльців і забезпечити їм затишок і комфорт. Просторі вольєри не залишать байдужим жодного клієнта. Обов'язковою умовою для того, щоб залишити вихованця в нашому готелі для тварин є наявність своєчасної вакцинації і обробки від паразитів.

Дуже часто до нас звертаються несвоєчасно. На жаль, не завжди вдається виправити вже трапилося. Для того щоб не сталося непоправне або просто небажане ми з радістю проконсультуємо Вас з усіх питань, що стосуються домашніх тварин:

 • Придбання цуценя або кошеня
 • Зміст і догляд за собакою та кішкою
 • питання годування
 • За всіма профілактичним заходам проведеним собакам і котам
 • Вагітності та лактації

І багато чого іншого.

Але є те, що вигідно відрізняє нас від усіх інших ветеринарних клінік Києва. Це щира любов до наших чотириногих друзів. Ми намагаємося допомогти всім, не залежно від породи. Часом звучать фрази: «та, він безпородний», «подумаєш - дворняга», «що їй буде, вона ж з вулиці». На жаль люди не завжди розуміють, що тварини хворіють незалежно від породи і походження. Все метиси хворіють тими ж хворобами що і породисті коти і собаки. УСЕ. Відмінністю можуть бути тільки специфічні генетичні захворювання, які характерні лише для тієї чи іншої породи. Хоча і тут бувають винятки, адже чиясь бабуся могла згрішити з водолазом ... J

У нашій клініці є грумінг салон. Нехай це слово не бентежить Вас, мова йде і стрижці і всім що з цим пов'язано. Дипломовані фахівці «наведуть красу» навіть в самому запущеному випадку. Не має значення: стрижка йорка, ши-тцу, шпіца, пуделя, кота чи будь-якого іншого тварини, наші майстри втілять в життя всі Ваші побажання і підкреслять індивідуальність кожного чотирилапого клієнта.

Пам'ятайте: у ветеринарній клініці ВетМакс Ви отримаєте саму професійну допомогу, яка тільки можлива.

Знайти нашу клініку дуже просто. Для цього можна скористатися інтернетом: в пошуковому рядку будь пошукової системи ввести фразу «ветмакс київ» і в результатах на карті подивитися наше розташування. Якщо ж у Вас немає можливості скористатися інтернетом, ми Вам допоможемо.

Дістатися до нас можна:

 • від метро Сирець: 23 тролейбус, до зупинки Інтернаціональна площа,
 • від метро Нивки: 32 і 14 автобуси, 26 і 5 тролейбус до зупинки вулиця Стеценка.

Ви завжди можете передзвонити і уточнити, як нас знайти. Ми з радістю допоможемо Вам. Також ми може дати Вам телефонну консультацію з будь-якого питання.

Ветеринарну клініку ВетМакс відвідують не тільки жителі найближчих вулиць, таких як Стеценко, Блюхера (Турчина), Туполєва, Щербакова, Гречка, Котовського, а й багатьох інших, більш віддалених. До нас часто звертаються за допомогою жителі передмістя Києва. Це викликано тим, що не дивлячись на те, що ветеринарних клінік зараз величезна безліч, дійсно якісні і професійні послуги надаються, на жаль, далеко не у всіх. Ми всіма силами прагнемо підтримувати високий рівень обслуговування за найнижчі ціни. Постійно проводимо акції, взявши участь в яких можна стати володарем цінного призу або отримати знижку на обслуговування у ветеринарній клініці ВетМакс.

Ще при нашій клініці працює ветеринарна аптека і зоомагазин. У нашій ветеринарній аптеці представлений широкий асортимент ветеринарних препаратів.

У нас Ви можете придбати:

 • Вітаміни та мінеральні для собак і кішок, для цуценят і кошенят;
 • Засоби від кліщів та бліх у вигляді спреїв, крапель на холку і нашийників;
 • Препарати від гельмінтів у вигляді таблеток і крапель на холку;
 • Різноманітні очні і вушні краплі;
 • Засоби по догляду за шкірою і шерстю собак і кішок;
 • Препарати для гігієни ротової порожнини собак і кішок
 • Лікувальні корми для собак і кішок і багато іншого.

Уточнити наявність Ви можете, зателефонувавши, по одному з наших номерів телефонів.

Пам'ятайте - у ветеринарній клініці ВетМакс Вам завжди допоможуть і нададуть повний спектр ветеринарних послуг.

Коментарі